2022-worldhotel_data

Nowa data World Hotel

Ptak Warsaw Expo jako czołowy organizator imprez targowych w Polsce zawsze kluczowe decyzje podejmuje kierując się głosami i sugestiami branży. Tak było jesienią 2021, kiedy dzięki ścisłej współpracy z wystawcami zorganizowaliśmy 17 międzynarodowych wydarzeń targowych, w których wzięło udział ponad 2 000 wystawców i 170 000 odwiedzających z całego świata. Byliśmy jedynym ośrodkiem targowym w Europie, który zorganizował z sukcesem tak dużą ilość wydarzeń.

Również teraz w okresie wiosennym największą wagę przykładamy do współpracy z wystawcami i wspólnie analizując aktualną sytuację i podejmując decyzje korzystne dla poszczególnych branż. Największą imprezą sezonu wiosennego 2022 będą Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa World Hotel oraz towarzyszące im targi EuroGastro. Tegoroczna impreza jest szczególna, w 2022 przypada 25-lecie Targów EuroGastro, a także jest to pierwsza edycja organizowana przez Ptak Warsaw Expo. Chcielibyśmy, aby oba te wydarzenia były poparte wielką imprezą, która byłaby świętem całej branży.

Dlatego biorąc pod uwagę liczne głosy wystawców zdecydowaliśmy przełożyć Targi World Hotel na 17 – 19 maja 2022 roku.

Już teraz jesteśmy pewni, że na targi przyjedzie rekordowa ilość odwiedzających. Na chwilę obecną mamy ponad 13 350 zarejestrowanych odwiedzających z Polski i zagranicy. Uczestnictwo potwierdziło nam 150 wystawców i wciąż napływają nowe zgłoszenia. Wszystkie dotychczasowe ustalenia związane z Państwa udziałem w Targach są wiążące.

Dziękujemy za wiele słów wsparcia, które kierujecie Państwo do nas jako nowego organizatora. Tylko wspólne działania pozwolą nam na jak najlepsze przygotowanie imprezy, a także godne świętowanie z Państwem 25. rocznicy powstania targów EuroGastro.

Serdecznie dziękujemy za przesłane opinie i do zobaczenia na Targach!