worldhotel_zapraszamy_pl

Nowoczesne rozwiązania dla branży hotelarskiej na 15-lecie World Hotel 2023

Nowoczesne rozwiązania dla branży hotelarskiej na 15-lecie World Hotel 2023

W dniach 28-30 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo świętować będziemy 15-lecie jednego z najważniejszych wydarzeń w sektorze usługowym w Europie, czyli World Hotel. Międzynarodowe targi branży hotelarskiej poświęcone będą przede wszystkim rozwojowi i integracji. Nie zabraknie wystawców z całego świata.

Ostatnie trzy lata były dla branży hotelarskiej wyjątkowo intensywne. Mierzyła się ona z nowymi wyzwaniami, na które musiała reagować dynamicznie. Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, w tym część usługową, która stanęła przed widmem zastoju, którego nie było od lat. Kiedy rządzący wycofali obowiązujące obostrzenia, w kieszenie klientów i przedsiębiorców uderzyły inflacja i kryzys gospodarczy, które mocno wpłynęły na decyzje zakupowe i wyhamowały popyt na usługi.

Jaki można było wyciągnąć wniosek z ostatnich zawirowań? Że branża musi być jeszcze bardziej elastyczna i lepiej przygotowana na każdy scenariusz. Potrzebne są jej gwaranty bezpieczeństwa, uniwersalne rozwiązania i zabezpieczenia, które pozwolą jej oprzeć się negatywnej koniunkturze i stawiać kolejne kroki w pewniejsze jutro. Na jej potrzeby w pełni odpowiada World Hotel, czyli międzynarodowe targi branży hotelarskiej, których 15. edycja odbędzie się w dniach 28-30 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Co oferuje World Hotel?

World Hotel to wydarzenie odpowiadające na potrzeby zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Ci pierwsi będą mogli zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania przedstawicielom branży hotelarskiej, nastawionym na nawiązanie nowych relacji biznesowych i współprac. Podczas wydarzenia nie będzie ludzi z przypadku – to gwarantuje redukcję kosztów marketingowo-promocyjnych przy jednoczesnym dotarciu do szerokiej i sprecyzowanej grupy docelowej.

Zarówno dla uczestników, jak i wystawców wydarzenie to jest również okazją do aktualizacji wiedzy i zdobycia cennych informacji o rynku – między innymi o jego potrzebach i wyzwaniach, z którymi musi się mierzyć. Przedsiębiorstwa działające w branży zaprezentują swoje innowacje, a eksperci i liderzy biznesu rozszerzą wiedzę zgromadzonych o światowe trendy.

W zakresie branżowym wydarzenia znajdują się firmy oferujące urządzenia gastronomiczne i chłodnicze (piece, lodówki, zamrażalki, frytkownice, szafy chłodnicze, witryny, lady i inne), wyposażenie hoteli (meble, oświetlenie, dekoracje, zabezpieczenie i tym podobne), wyposażenie łazienek i pralni hotelowych (pralki, prysznice, wanny, toalety, umywalki, jacuzzi i inne), środki czystości i urządzenia czyszczące oraz systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne i ogrzewania. Dla obu stron World Hotel jest tym samym możliwością podpisania umów na korzystnych warunkach i negocjacji jak najlepszych warunków płatności i dostaw.

Ostatnia edycja zgromadziła ponad 18 tysięcy odwiedzających i prawie 600 wystawców. Tegoroczna będzie rekordowa. Tym samym warto wziąć udział i postawić kolejny krok w rozwoju swojej firmy. W końcu im więcej współprac i nowych relacji biznesowych, tym pewniejsze jutro w branży hotelarskiej.

Odbierz bezpłatny bilet na World Hotel: https://worldhotel.pl/rejestracja/
Zostań wystawcą World Hotel: https://worldhotel.pl/zostan-wystawca/

Oficjalnym Partnerem Targów jest Melitta Professional.

Forum Polskiej Gastronomii odpowie na nurtujące wyzwania, przed którymi stoi branża HoReCa

Jak zawsze, przygotowaliśmy dla Państwa panele dyskusyjne i inspirujące prelekcje z liderami z branży!

Zapraszamy na:

 • praktyczne doradztwo biznesowe,
 • sesje meet&greet,
 • badanie potrzeb gastronomicznych,
 • analizę trendów gastronomii światowej,
 • wyzwania polskich przedsiębiorców w obliczu zmian.

https://eurogastro.com.pl/kongres-polskiej-gastronomii-2023/

Zakres branżowy obejmuje między innymi wyposażenie zaplecza kuchennego, piekarnictwo, cukiernictwo, kawa, wyposażenie hoteli, sal restauracyjnych i barów oraz osobną sekcję drink & bar.

Profil odwiedzającego targi to między innymi:

 • Menadżerowie oraz właściciele obiektów gastronomicznych,
 • Technolodzy żywności,
 • Firmy wynajmujące sprzęt i zastawę,
 • Odpowiedzialni za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.,
 • Przedstawiciele firm gastronomicznych,
 • Restauratorzy,
 • Kucharzy,
 • Cukiernicy,
 • Lodziarze,
 • Bariści

Zapraszamy Państwa już 28-30 marca do Ptak Warsaw Expo!