Exhibitors List 2022*

1Vision
6G Group
ACLAS Polska
Agerona
AKCENTA
AKU
ALASKA WATER
Allegro.pl
AMED&O Ewa Okoniewska
ANDROPOL
Aprez
Aqua Solution
Aqua System
AVIKO
BACHA
Bankietowo / Arpex
BARMIX
Barry Callebaut
Bela Mesa
BELFOOD
Bet Bee Poland
Better Food
Białobrzeski Tadeusz- Piekarnia
Bittner Packaging S.K.
Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga
Caf Artser Srl
Centrum Prawa Żywnościowego
CHEMART INTERNATIONAL TRADER
Chicken King Family
Classeq Polska
Clean Future
DATECS POLSKA SP Z O O
Dora Metal
ELENA – FRANCISZEK SIEGIEŃ
Erctrade
Es Gastro
F.H.U. AKSON-1 Jarosław Weznerowicz
Fabryka Maszyn Pralniczych Pramazut
fharmFOOD
FHK WIPOL
Flammkuchen – Gusto Palatino
FOREVER YOUNG KOMBUCHA
Fresh Food Factory
Fundacja Polskie Pralnie
Gast-Serwis
GlobalTips
GOPOS
Gospodarstwo Pasieczne “Sądecki Bartnik”
Gospodarstwo Rolne Jolanta Wattecamp
GRANULDISK
GROSER
Hemp Center – konopieizdrowie.pl
Heura Foods
HOME BRANDS
IDeau
IDS Borjomi Europe
IMAGO PRINTER
Imperiale
Incola gluten free
India Cosmetics
Insoft
INTER EUROPOL
Inter Test Sebastian Piłka
Inwest-Agro
IQ CONTROLS FEDYK I MYRTA
Jantar Wody Mineralne/Jantar Dystrybucja
JetLT producent drukarek cukierniczych
JetLT producent drukarek flatbed
JS GLOBAL INVEST
KOLIBER Cholewińscy, Ciszek
KOMBINAT KONOPNY
Koncept Systemy Informatyczne
Kopparberg Polska
Kotaniec
Kraft-Box
Kromet Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych
Kujawskie Zioła

KULIG
La Ferme de Malachie
Leśna Muszka Małgorzata Muszyńska
Lider Distribution Group
Linpac Packaging Production
Lioforte
Litex
Lokalna Grupa Działania Owocowy Szlak
LSI SOFTWARE
LYCOPENE HEALTH
Magda Plant-Based
Marcova Biznes
Matyl Feinkost – WAJOS
Meble Design
MELITTA PROFESSIONAL COFFEE SOLUTIONS POLAND
Metro Catering System
Metro-Catering-System
Miele
Migród
Minimelts
Natura Wita
Newby London
Novigo FiLMS
Oex Cursor
Oex Cursor
OMNIOXY
Ornago
Owolovo
Payholding International
PHARMOVIT DYSTRYBUCJA
PHU PRYMUS Zygmunt Grygorczuk
Piekarnia Mikołaj Stanisław Sikorski
Piekarnia Rzemiosło
PLAFOR
Plastmoroz
Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. w Białymstoku
POL-CRO
PPHU GARDENIA Mariusz Marcin Ponichtera
PRO ASCOBLOC
PROBEN
Pro-Interio Marcin Ostrowski, Andrzej Łyżwa
RAVECO
RENAU RESEARCH AND DEVELOPMENT
RITPOL Spyrzyński
Robico Zakład Usług Handlowych
Robvita
Rol- GAZ W.K. Świerczyńscy Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Brzozowcu
RONIC
Saminvest
Sarl Champagne Henri David-Heucq et Fils
SAVPOL
SCM Monin & Vitamix
Sempre
SELT
SERY ICC PASŁĘK
SHG GROUP Michał Wolańczyk
TAKFOODS – Zakład Produkcyjny
TBTC POLAND
The So Natural
Thermohauser
TOOLMEX TRUCK
Traiteur de Paris
UGANDA COFFEE AND TEA FARMERS TRADE UNION
United Group for Investment and Trade
Unox
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W WARSZAWIE
Vendim
VIKLINOVA / świeżowyciskaj.pl
Vokato
Wamma
WEKOWNIA
Widok Grzegorz Wicha / Vijusa Polska
Wilmax Europe
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Wytwórnia Wód Gazowanych DAN
Złoty Widelec
Zmiany Zmiany sp. z o.o.

* list of confirmed exhibitors – reservations not included. The list is updated on a regular basis.