Katalog wystawców 2022

World Hotel

Województwo Lubelskie

B3.55a

MEXTRA

B1.05

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W WARSZAWIE - Samo

B3.35

Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Woj

B2.59

6G Group

B2.34

Sempre

B1.14a

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni stowarzysz

B2.48

Classeq Polska

B1.16

Ptak Warsaw Expo

B2.35

Stowarzyszenie barmanów Polskich - Stowarzyszenie

B2.25

MK KOMI

B1.15a

B2B Meeting

B1.13

ELENA - FRANCISZEK SIEGIEŃ

B3.32

Tender Meat

B2.26

Unox

B1.12

Fabryka Maszyn Pralniczych Pramazutw

B3.22

FHK WIPOL

B3.44

METRO-PLAST PAWEŁ KLIMAS, ANNA ANDRUSZKIEWICZ

B2.84

Do Business With Ukrainians

B1.18

Vokato

B3.23

Gardeliving

B1.22

Garden Living

B1.22

LØFTLIGHT

B1.22

Miele

B1.20

U-Food Association

B3.46

Bittner Packaging S.K.

B2.72

LSI SOFTWARE

B2.73

SELT

B3.10

D.A.GROUPS

B2.109

Wilmax Europe

B1.09

BACHA

B2.75

MEIKO CLEAN SOLUTIONS

B2.96

POLPACK

B1.19a

BATNA

B2.95

Kera Ceramika

B3.45

CHEMART INTERNATIONAL TRADER

B2.02

LUBIANA Zakłady Porcelany Stołowej

B1.23

Meble Design

B1.24

SPIDER TENT

B2.104

LYCOPENE HEALTH

B2.01

Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga

B2.98

All4Vending -omandytowa

B1.17a

Bankietowo / Arpex

B3.06

Litex

B3.07

HOME BRANDS

B2.62

KULIG

B3.20

Stowarzyszenie Sommelierów Polskich - Stowarzyszenie

B2.60a

Barry Callebaut

B3.33

Inter Test Sebastian Piłka

B3.34

MELITTA PROFESSIONAL COFFEE SOLUTIONS POLAND

B3.21

SAVPOL

B2.61

TBTC POLAND

B2.36

Creative Brain Mariusz Koper

B2.85

Domowe Sanatorium Zimnoch

B2.58

Kujawskie Zioła

B2.100

Bela Mesa

B2.27

Wamma

B2.33

AVIKO

B2.50

Gastrona

B3.17a

Flammkuchen - Gusto Palatino / PHU Amelia

B2.99

ANDROPOL

B3.30

Love Nature

B2.70

Natura Wita

B2.78

ALASKA WATER

B2.83

Kraft-Box Sp. z o.o

B2.77

IDS Borjomi Europe

B3.43

CRYO Science

B2.51

Arivle Style Elwira Damaz

B2.28

Bet Bee Poland

B2.45

Aqua System

B3.65

IMPULSO Bojanek

B3.55c

Dora Metal

B2.56

Abiline Polska sp. z o.o. sp. jawna

B2.30

PRYMUS - HVACR

B2.82

GOPOS

B2.55

TOM CREATIVE

B1.04b

Kromet Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych

B2.57

Migród

B2.71

PROBEN

B3.42

SHG GROUP Michał Wolańczyk

B3.29

ERC Trade

B2.79

POL-CRO

B2.76

CoffeDesk

B2.31

Pavlove

B1.15b

Geralt Polska

B2.69

Jolly Heap

B2.44

Insoft

B2.23

Zmiany Zmiany

B3.52

Clean Future

B3.16

AKU

B2.93

Marcova Biznes

B3.53

Kadromierz

B2.16

GOF Hungary Kft.

B2.60b

IPG GROUP

B2.94

ECO-CORN

B1.15c

Wodziki

B1.06c

PLAFOR

B2.29

NEXT PROJECT CELMEROWSKI / WEKOWNIA -omandytowa

B3.39

GRANULDISK

B2.81

CAFE EL MUNDO

B2.40

Widok Grzegorz Wicha / Vijusa Polska

B2.65

GlobalTips

B2.68

Pro-Interio Marcin Ostrowski, Andrzej Łyżwa

B3.26

Heura Foods

B2.54

BM MEDIA – Wydawnictwo Branżowe "Szef Kuchni"p

B2.53

Flauta - Paweł Dąbkowski

B2.80

Surge Social

B2.101

Allegro.pl / Allegro Biznesn

B1.07a

RONIC

B2.19

Inwest-Agro

B2.63

MODENA M.A. TOKARSKI

B2.67

Hemp Center - konopieizdrowie.plwied

B3.50

Kombinat Konopny SA

B3.49

F.H.U. AKSON-1 Jarosław Weznerowicz

B3.41

SUSHI ROBOT POLSKA

B2.105

Avin F.U.H.

B3.25

Gospodarstwo Pasieczne “Sądecki Bartnik”

B2.20

Aqua Solution i Coffee Formatia

B3.64

SERY ICC PASŁĘK

B2.92

Centrum Prawa Żywnościowego

B2.38

Koncept Systemy Informatyczne

B2.18

ACLAS Polska

B2.42

Better Food

B3.27

Aprez

B3.48

Fundacja Polskie Pralnie - Fundacja

C2.70

Lokalna Grupa Działania Owocowy Szlak - Stowarzyszenie

B3.38

AMT Gastroguss

B2.66

Ornago

B3.13

Forever Young Kombucha

B2.87

Magda Plant-Based

B3.40

Lider Distribution Group

B3.37

Traiteur de Paris

B2.41

Gast-Serwis

B2.17

DATECS POLSKA

B2.90

Linpac Packaging Productionn

B3.51

Vendim

B3.24

JS GLOBAL INVEST cywilna

B3.28

JetLT producent drukarek flatbedwied

B3.57

FOODCO VITA

B2.64

POLSKA IZBA PRODUKTU REGIONALNEGO I LOKALNEGO - Izba gospodarcza

B2.107

ACO -omandytowa

B2.91

La Ferme de Malachie

B3.60

Saminvest

B3.61

FUNDACJA POLSKA GÓROM! - Fundacja

B3.14

Profit Brand

B2.06a

Biotreco

B2.39

CEG

B2.21

ETS GUERRIALL

B3.12

Plantway

B2.89

Horeca - Management

B3.62

RADZIOWI

B1.03b

Wytwórnia Wód Gazowanych DAN

B3.58

Podlaskie Zakłady Zbożowe w Białymstoku

B3.59

Agro-Wit Agnieszka Malinowska

B2.06

The So Natural

B2.106

PPHU GARDENIA Mariusz Marcin Ponichtera

B3.02

IDeau

B2.106

AKCENTA

B1.02c

Payholding Internationalnośc

B3.04

United Group for Investment and Trade

B2.11

IMAGO PRINTER

B1.25b

HANA COFFEE TRADE

B1.03d

FrostX

B1.03

Bakery Company

B3.56a

Olvita Gołuch -omandytowa

B1.02b

Prime snack

B1.02

Giebels meat products

B1.02a

vho

B1.21b

BOOZE

B1.19b

Oex Cursor

B2.10

Nutura Robert Kafarski Mikołaj Wycichowski Michał Wycichowski -

B2.08

Pasieka SKOWRONEK

B3.56

UGANDA COFFEE AND TEA FARMERS TRADE UNION

B2.09

Agerona

B2.05

Hotel Maribela

C2.106

Mics Chilli

B3.56b

East Trade Group

B1.03c

Mityana rural coffee

B2.05a

AZERPOLTRADE

B1.03a

Herbaty Brytyjskie Jakub Spychalski

B3.03